top of page

OSOBNÍ SETKÁNÍ NA RETREATU

Využij jedinečné příležitosti být na retreatu Probouzení Lůna. Kde? No přece na zámku v Lednicko-Valtickém areálu.

Jednou ročně otevírám unikátní 10ti týdenní online transformační program Lůno: probuzení potenciálu.

SusyWEb.jpg

ZMĚNA VYCHÁZÍ ZEVNITŘ.

PROVEDU TĚ CESTOU

VNITŘNÍ TRANSFORMACE. 

POJĎME SE POTKAT.. 

CO JE PRO TEBE LEPŠÍ?

Návrh bez názvu-9.png
Návrh bez názvu-11.png

SETKÁVÁNÍ V ONLINE PROGRAMU

retreat_online program

Důvěra ve vnitřní vedení, hluboké propojení se životem, naslouchání vědomí svého těla či naschlouchání zprávám duše. To vše je výsledkem probuzení vědomí těla. Těla, které vnímá a cítí v každém okamžiku. 

 

Základem mé práce je vytvářet bezpečný prostor pro vnitřní transformaci a její manifestaci ve tvém životě. Probuzení těla a vědomí na úrovni fyziké, emoční, energetické a spirituální otevírá prostor hlubokého rozpomínání na naši podstatu. Esenci. Místo, kde jsme doma. 

 Ať už skrze vědomý dech či probouzení vědomí Lůna, v mém přístupu k životní transformaci využívám kombinaci technik a praktik, jež mi byly předány od mých učitelů, tak skrze meditace či mé vlastní vnitřní cesty do podvědomí.

 

Mým záměrem je provést tě na cestě vnitřního probuzení, objevení potenciálu, spojení se se smyslem života a obnovení umění naslouchání i těm nejjemnějším signálům, jež nás na naší cestě vedou, abychom mohli žít fascinující tanec života.

prace s Lunem2-2.png
Práce s Lůnem.png

CO TĚ SEM PŘIVÁDÍ?

Rozcestník 1

A pracuji jako certifikovaný breathwork facilitator, Bach flower remedy practitioner a průvodkyně žen alchymií Lůna. Vytvářím bezpečný prostor pro vnitřní transformaci, léčení a hluboké cesty poznání. Mým záměrem práce s lidmi je vytváření pozitivní změny, probuzení potenciálu a přiblížení se k podstatě bytí, čisté esenci života. Svou práci sdílím online a na svých workshopech v různých zemích Evropy a to zejména v Česku a Portugalsku, které se nedávno stalo mým druhým domovem.

práce s dechem se Susy jsem byla totálně nadšená. Susy dokázala s lidmi udělat hotová kouzla. Bylo očividné, že je kanálem prostupující božské lásky a vedoucí lidi, téměř, bezeslova, k jejich duši. Tak láskyplná forma vedení lidí se málokdy vidí a já jsem z téměř dvou hodinového sezení odcházela naplněná láskou a vděkem, že zde na Zemi mohu žít.

Wendy_Kocianova_edited.jpg

Vendula Kociánová

NAUČÍM TĚ DŮVĚŘOVAT TVÉMU VNITŘNÍMU VEDENÍ.

Ceremonie_edited.jpg

OČISTNÁ CEREMONIE

Silný energetický prostor pro léčení v podobě prožitkové cesty zaměřené na transformaci energií a energetických otisků, jež ti již v životě neslouží a nepodporují tvůj růst.

v%252Bf-18_edited_edited.jpg

OSOBNÍ KONZULTACE

Nabízím ti podporu v podobě čistého sdílenívedené meditace či podpor, nasměrování a vedení v bezpečném prostředí. Záleží na tvých aktualních potřebách. 

healing-414_edited_edited.jpg

PRÁCE S DECHEM

Vydej se na cestu do svého podvědomí. Dopřej si uvolnění energetických a emočních blokací v podobě práce s transformačním dechem. Napoj se na svou vnitřní sílu.

MÉ PRODUKTY

Susy_obrazek-2_edited_edited.jpg

KONTAKT

bottom of page