7K1A3401-2.jpg

TVÁ MOUDROST SE UKRÝVÁ
VE VLASTNÍM PROŽITKU. 

CHCEŠ ZAČÍT ŽÍT SVOU 
JEDINEČNOST?

PROGRAM JE PLNĚ OBSAZEN A JIŽ PROBÍHÁ. CHCEŠ SE ZÚČASTNIT DALŠÍHO TERMÍNU? NAPIŠ MI NA SUSY@SUSYNANA.COM

Zajímá tě, jak bys žila, když bys byla zcela propojená se svým Lůnem? Když bys ho každý den vnímala a skutečně ho k sobě nechala promlouvat? Ráda bych ti ukázala potenciál, který v sobě práce s Lůnem nese. A naučila tě, jak ji můžes prakticky využívat ve svém životě. 

Lůno se může stát tvým průvodcem, vnitřním kompasem i tvou kotvou v dobách nejistoty. Stačí - když tyto jeho schopnosti v sobě zvědomíš. Probudíš v sobě vědomí Lůna.

 

Ať už jsi v práci s Lůnem nováčkem nebo toužíš prohloubit cestu vnitřního propojení - program Lůno: Probuzení potenciálu je pro tebe. Aby tě podpořil a ukázal ti nové možnosti a rozsah, jak vnímat samu sebe a tím pádem i celé okolí.

 

Lůno je centrem tvého ženství, hluboké ženské moudrosti a vnitřní síly. Je to portál manifestace, skrze něj můžeš realizovat své sny a záměry. To, jakou energii udržuješ v prostoru Lůna se zdradlí ve tvém životě.

 

Gold-22.png
Gold-24.png
Gold-23.png

10 týdnů, se budeme pravidelně setkávat, sdílet a věnovat se společné praxi. Zároveň probíhá tvá individuální transformace.

V programu probereme 10 silných transformačních témat, která tě posunou na tvé cestě. Čeká tě velký růst, pokud si ho dovolíš. 

Budeme se setkávat ve skupině 10 žen. Skupina si udržuje hlubokou intimitu. Žádná témata neprojdou ze skupiny ven.  

JAK PROGRAM

LŮNO: PROBUZENÍ POTENCIÁLU

PROBÍHÁ?

 
7K1A3639_edited.jpg

PROZKOUMEJ, CO ZNAMENÁ BÝT ŽENOU PRÁVĚ PRO TEBE.

Gold-08.png

Program je rozvržen do 10 týdnů. Budeš mít čas a prostor jít skutečně do hloubky a v bezpečném prostředí a s podporou integrovat všechny změny, které během programu zažiješ. 

JAKÝM TÉMATŮM SE BUDEME VĚNOVAT?

Aktivace prostoru Lůna, jeho vědomí a moudrosti. Navázání kontaktu s tímto prostorem a vytvoření vztahu, jejž budeme v průběhu programu kultivovat.

1. TÝDEN - ROZPOMÍNÁNÍ

Sdílení účinných praktik a technik na probuzení Lůna a prohloubení vztahu. Začneme s tématy sebeprojevu a skrytého potenciálu. Světelná aktivace Lůna.

Jakou energii v Lůně neseš? Hluboká očista prostoru Lůna od blokujících energií, limitujících přesvědčení a možných energetických otisků od bývalých partnerů a sexuálních či limitujících zkušeností.

Naučíme se, jak pečovat o tento prostor tak, aby jsme byly schopny v něm udržovat energii, která je s námi v nejvyšším souladu. Aktivujeme krystal Lůna.

Zjistíme, kde se v životě blokuješ od toho, co opravdu chceš. Uvědomíš si, kam v životě směřuješ a naučíš se konečně říkat "NE" ! Naučíš se poslouchat svou intuici.

Společně objevíme kouzlo naší cykličnosti. Naučíme se, jak plně využívat potenciál jednotlivých fází a jak mít přehled nejen v našem cyklu ale díky tomu i v životě samotném.

Objev své kvality a dary! Jaký je tvůj pravý potenciál? Podíváme se na témata vnitřních darů, sebehodnoty, žití svého potenciálu a jak toho dosáhnout.

Zaměříme se na transformační techniku vědomého dechu a její potenciál nejen v osobním rozvoji, ale také při aktivaci životního potenciálu. Tato práce nám pomůže nalézt naše kvality a určit životní směř.

Lůno jako portál manifestace a tvoření. Naučíme se, jak pracovat s Lůnem tak, abychom skrze něj mohly manifestovat a zhmotňovat naše záměry, vize a životní sny.

Závěrečná integrace a ukotvení celé cesty. Probudíme naši vnitřní průvodkyni, která nás bude moci následně provázet. 

6. TÝDEN - CYKLY

2. TÝDEN - PROBUZENÍ LŮNA

7. TÝDEN - AKTIVACE POTENCIÁLU

3. TÝDEN - OČISTA

8. TÝDEN - TRANSFORMAČNÍ DECH

4. TÝDEN - MAGNETICKÉ LŮNO

9. TÝDEN - PORTÁL MANIFESTACE

5. TÝDEN - HRANICE

10. TÝDEN - INTEGRACE

Gold-04.png

CHCEŠ, ABY SE TI TAKY ZMĚNIL ŽIVOT?

A CO ŽENÁM NA PROGRAMU LÍBILO?

Susy - díky za nádherných 10 týdnů, které mi vážně změnily život. Bez jakéhokoliv přičinění se ke mně dostala práce snů. Setkávání s tebou bylo pokaždé velmi silné, hluboké a očistné. Milovala jsem, jak jsme se s ženami postupně sbližovaly. Milovala jsem náš společný smích i pláč, sounáležitost, tvou podporu i podporu celého kruhu. Z materiálů budu čerpat ještě roky!

82CA284A-9653-4580-84EE-57B42BD3275E_1_201_a.jpeg

Martina 

CHCEŠ SE PROGRAMU TAKÉ ZŮČASTNIT?

Gold_01.png
Gold_01_edited.png
Gold-15.png
Gold-05.png

V jednotlivých týdnech se zaměříme na různá témata a techniky na propojení s Lůnem - na fyzické, emoční i energetické úrovni. Naučím tě například, jak si Lůno energeticky očistit, jak si přivolat do života hojnost, jak si nastavit hranice. Budeme se věnovat sexuálním portálům Lůna. 

LŮNO: PROBUZENÍ POTENCIÁLU

CO VŠECHNO V RÁMCI PROGRAMU

ZÍSKÁŠ?

Studijní materiály 
ke každému týdnu

Gold-22.png
Gold-22.png
Gold-22.png
Gold-22.png

Každý týden se setkáme při skupinové aktivační meditaci a sdílení z tématu uplynulého týdne. Setkání bude probíhat přes soukromý online prostor (aplikace ZOOM). V případě, že se nebudeš moci zůčastnit, tato setkání budou nahrána a sdílena v soukromé FB skupině.

Skupina Slouží k propojení žen, které řekly ANO samy sobě a staly se účestnicemi programu. V této skupině máme možnost soukromě a bezpečně  sdílet to, co nám program přináší. Také zde jsou nahrány materiály a záznamy z online setkání.

CHCEŠ SE STÁT SOUČÁSTÍ KRUHU
DESETI VÝJIMEČNÝCH ŽEN?

Gold-05.png
Gold-05.png

Meditace  jsou zaměřeny na aktivaci a probuzení prostoru Lůna - na seznámení se s jeho texturou, barvou a rozpoznání jeho hlasu. Meditace tě budou provázet celým programem a po ti skončení zůstanou, můžeš se knim kdykoliv vrátit.

Živé i nahrané
vedené meditace

10 skupinových
online setkání

Uzavřenou
facebookovou skupinu

A CO TI PROGRAM PŘINESE?

 • jasnost, stabilitu a ukotvení ve tvém vlastním životě a na tvé životní cestě

 • probuzení pradávné ženské síly a moudrosti

 • probuzení potenciálu Lůna a jeho vědomí 

 • aktivace hluboké intuice a vnitřního vedení

 • prohlubení vztahu sama se sebou

 • probuzení tvého potenciálu, darů a schopností

 • setkání se s vlastní esencí ženství - uvědomnění si, to co pro tebe znamená a jak se v životě projevuje

 • ujasnění toho, kam v životě směřuješ, jaký je tvůj záměr a jaké jsou další potřebné kroky

 • očista prostoru Lůna od energií, které tě v životě drží nazpět

 • propojení se svědomím Lůna Země a Kosmického Lůna

Gold-08.png

A JAKÁ BUDE TVOJE INVESTICE?

Gold-14.png
Gold-14_edited.png

Obsahuje veškerý studijní materiál, nahrané meditace i videa, přístup do VIP facebookové skupiny a týdenní online setkávání po dobu 10 týdnů, 2 transformační dechové cesty na aktivaci potenciálu

Obsahuje veškerý studijní materiál, nahranemé meditace i videa, přístup do VIP facebookové skupiny a týdenní online setkání, 2 transformační dechové cesty na aktivaci potenciálu

 • BONUSOVÉ MEDITAČNÍ AKTIVACE

 • 1,5 HOD. individuální online setkání

 • Individuální session transformačního dechu (2 hod)

 • Online Očistnou ceremonii Lůna (v ceně 3.500 Kč)

 • Dárek od Susy jako překvapení!!

PROGRAM: LŮNO 

LŮNO PREMIUM

+ BONUS v podobě

Susy_obrazek-2_edited_edited.jpg

KONTAKT